Hipp, hipp och hurra
Kommentarer
-
Grattis!
-
Grattis på födelsedagen du fyllde en dag före mig ser jag. synd att dom inte kunde vara med, jag förstår din besvikelse. Stor kram Sandra
-
Snuttan: tackar tackar och grattis i förskott till dig, augusti är en bra månad :P Kram Babs2: tack så mycket.
-
Visst är det. 😉 kram kram
-
Ett stort GRATTIS o tusen kramar. Bara vänta tills du blir ett halvt sekel, kul det med:)
-
Jättegrattis på din dag! Augusti är verkligen bästa månaden (jäpp jag fyller också i augusti men jag blir 10 år äldre än du :) Ha en underbar kväll och njut av din ledighet och din nya flygel!! Krameikram!
-
Grattis! och, som sagt, augusti är en bra månad att fylla år i. Vilka fantastiska presenter - flygel och långhelg!
-
Mita: Tackar tackar, ja jag har än så länge inte råkat ut för någon åldersnoja så ett halvt sekel låter inte fel det heller. Kram Asja: Ja augusti är bäst, underbar vart kvällen. Kram BillieL: Tackar, haha många augustibarn här visst. Ja det var det verkligen, kan inte klaga hehe.
-
GRATTIS! Augusti ÄR bäst :-) Vilken häftig present!
-
Kaffe; jag och mita funderade häromdagen på vart du tagit vägen. Ja verkligen. Ja eller hur, tog 20 år från det jag önskade mig den för första gången till jag fick den hehe, det har varit väl värt väntan :P
-
Jag har semester med allt för mycket att göra ;-) Vågen har jag inte besökt på flera veckor. Verkligen en present som var värd väntan, om man kan spela vill säga och inte är som jag med två vänster händer ;-) Har dock läst ifatt lite bloggar idag. Tråkigt med Linus :-( Önskar honom och er alla lycka och välgång i bekämpandet av sjukdomen.
Logga in för att skriva en kommentar.