icon-chat icon-cutlery icon-dumbbell user count-calories menu Search
Hej! Jag är här för att jag vill och tänker gå ner i vikt. Jag är på god väg och det är bara att fortsätta nu. Med bra kost, motion och goda tankar och tro på mig själv. Lycka till till mig själv och till er alla.
8 maj 2016 22:14
2

Fortsatt promenerande

Hej. Idag har jag fortsätt att gå långpromenader. Det känns så bra. Vikten går sakta neråt. Skönt. Det som känns mindre bra är att jag har halsont som inte vill släppa. Och dessutom fick jag ganska ont i magen för en stund sedan. Det blir bättre så det går åt rätt håll. Men roligt är det inte att ha ont. Ja nu tittar jag på Portugal. Hoppas jag går ner fint i veckan. :)

Gillar

Kommentarer

  • 8 maj 2016 22:25
    Bella50

    Håller en 👍

  • 8 maj 2016 23:27
    Tack Bella. Det skulle stå att jag tittar på Poirot. Ha det så gott. Nu har jag blivit ett snäpp bättre i magen. Skönt. Natti natti. :)

Logga in för att skriva en kommentar.