Måste bara säga.. jag älskar mitt jobb!
Hej Vänner!
Så roligt att läsa era bloggar, mail och inlägg! Det är ni som gör min dag och ni som gör det lättare att att jobba trots dundeförkylning. Tack för att ni är här och hjälper till och peppar varandra!
Trevlig helg!
Gillar
Kommentarer
-
Det är förmodligen något speciellt med MD och dess medlemmar...
Annars borde det inte ta ett par timmar när jag "bara" ska registrera en måltidEtt stort tack även till dig Johan, som alltid försöker lösa eventuellt problem vi kan få vid registrering etc.
Hoppas du snart kryar på dig!
-
Krya på dig!
-
Säger detsamma som gittan, jag ska bara in en liten runda på lunchen men fastnar i alla inlägg☺
Dessutom tror jag att stämningen är hjärtlig och vi hjälps alla åt när någon behöver hjälp.
Trevlig helg och krya på dig👍
-
Krya på dig Johan
-
Instämmer... 👍
Utan MD hade jag inte kommit i mål...utan alla goa medlemmar hade jag inte hängt kvar.
-
håller med er övriga. krya på dej johan
-
Ja du visar äkta engagemang för att göra en bra webbsajt och att vi ska trivas. Annat än Aftonbladets viktklubb, om man hade nåt problem med deras sajt var dom så nonchalanta. Men tillslut var vi ett helt gäng som lärt känna varann där, som ledsnade och tog oss hit istället!
-
Tack för alla fina krya hälsningar, nu blir jag ännu gladare!
Idag känns det lite bättre, blir te med färsk ingefära, vitlök och honung nu.
Njut av helgen!
-
Håller med LissaLo - roligt att se dig här ibland! Hoppas helgvila och ingefärste hjälper! Krya på dig!
-
Krya på dig Johan!
-
Flamenco afonbladets Viktklubb var kanonbra för mig för 13 år sen. Träffade min man där när vi diskuterade hälsa 1 år efter det tog jag tjänstledigt från mitt jobb i 1 år och lämnade Värmland för att Flytta till Gotland 2006.
Bott på Gotland sen dess och stormtrivs här. Så aftonbladet viktklubb var bra så, men vikten gick inte ner, men kärleken kom istället!Med Matdagboken då går vikten ner!
Krya på dig Johan!
Logga in för att skriva en kommentar.